قوانین تالار گفتگو

1- زبان رسمی این تالار فارسی می باشد، لطفاً از ارسال متن فینگلیش پرهیز فرمایید.
2- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیام در تالار گفتگو و پیام خصوصی از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، حساب کاربری در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی قطع خواهد شد.
3- در این تالار بحث سیاسی و گفتگوی ضد دینی و ضد مذهبی ممنوع است. احترام به قومیت ها، ملت ها، مذاهب و افراد و عقاید آنان از قوانین لازم الاجرا در تالار گفتگو می باشد. در صورت عدم رعایت،حساب کاربری شخص خاطی در اولین فرصت حذف خواهد شد.
4- قبل از ارسال پست جدید یا طرح سوال با استفاده از گزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در گروه ها مطمئن شوید. برای مطرح کردن سوال خود، گروه و موضوع مناسب را انتخاب نمایید. کادر مدیریت سعی دارد در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات مطرح شده رسیدگی کند، ولی هرگونه تاخیر در پاسخگویی به سوالات، خارج از مسئولیت ما بوده و کاربران حق ارسال مجدد سوالات خود، در محیط گروه و پیغام خصوصی را ندارند. برای گرفتن پاسخ خود صبور باشید.
5- در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید، در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید
6- هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخاص حقیقی و حقوقی ممنوع می باشد و با کاربر خاطی برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی قطع خواهد شد . در صورت تکرار قانون شکنی ، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین ، حق شکایت و پیگیری قضایی از شخص وگروه خاطی را برای این سایت محفوظ می دارد.
7- مسئولیت تمامی فایل ها ، تصاویر و مواردی که در تالار به اشتراک گذاشته می شود، به عهده کاربر می باشد و سایت هیچ تعهدی در رابطه با سالم و ویروسی نبودن آنها ندارد. ما به شما پیشنهاد می کنیم پیش از باز کردن هر گونه فایل ، توسط آنتی ویروس آن را بررسی نمایید.
8- برای امنیت بیشتر جهت دریافت پاسخ سوالات خود از گروه های تخصصی استفاده نمایید، در صورتی که مستقیما با کاربر دیگری توسط ایمیل ، چت و یا طرق دیگر ارتباط برقرار نمودید، سایت هیچ گونه تعهدی در قبال بروز مشکالات احتمالی نخواهد داشت.
9- مدیر هر انجمن در حذف، اصلاح و ویرایش مطالب و دستورات و تصاویر آزاد است.
10- ارسال هرگونه مطلب و پیام اعتراضی یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر یا کارشناسان سایت، بدون اخطار قبلی حذف و در صورت تکرار حساب کاربری شخص خاطی غیر فعال خواهد شد.
11- این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید .
12- کاربران می بایست در صورت عدم آگاهی از پاسخ سوال مطرح شده در تالار گفتگو، از ارسال مطالب غیر مرتبط که موجب فاصله گیری از موضوع اصلی می شود، جدا خودداری فرمایند.
13- هر نوع تلاش برای خراب کاری ، هک ، اسپای یا اسپم، ممنوع بوده و با خاطی شدیداً برخورد خواهد شد.


تاریخ بروزرسانی : ۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۴۶

ارتباط با ما

______________

آدرس:تهران،ونک،خیابان ملاصدرا,خیابان شیرازجنوبی،کوچه اتحاد

پلاک 10،طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) :  88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir